RENOMIA výrazne posilňuje a získala kľúčového partnera pre svoj dlhodobý rozvoj

Vážení a milí klienti, 

radi by sme sa s Vami podelili o významnú udalosť, ktorá sa týka ďalšieho rozvoja spoločnosti RENOMIA a našich služieb pre Vás.

RENOMIA si pre svoj ďalší rast v regióne strednej a východnej Európy vybrala spoločnosť Gallagher. Tento štvrtý najväčší poisťovací maklér na svete získava v RENOMIA minoritný (30 %) podiel. Ide o špičkovú poradenskú spoločnosť v oblasti riadenia rizík a štvrtého najväčšieho poisťovacieho makléra na svete s tržbami vyše 6 mld. dolárov a s 30-tisíc zamestnancami. RENOMIA bude naďalej pôsobiť pod rovnakou značkou, bude riadená súčasnými akcionármi a manažmentom a bude pokračovať v napĺňaní svojej vízie a stratégie. 

Majoritní akcionári spoločnosti RENOMIA:
Michal Čajka, Pavel Nepala, Jiřina Nepalová a Jiří Nepala

Spoločnosť Gallagher sme si pre globálne strategické partnerstvo vybrali z viacerých dôvodov. Obidve spoločnosti sú založené a riadené rodinami,
máme spoločné ciele v oblasti hodnôt, poslania, stratégie a vždy chceme poskytovať najlepšie služby našim klientom na celom svete. Dôležitou súčasťou spolupráce v Slovenskej republike aj v celom regióne strednej a východnej Európy bude rozšírenie nášho know-how, vzdelávanie kolegov, prístup na globálny poistný trh a rozvoj ďalších špecializovaných produktov a služieb pre našich klientov. Budeme investovať do rozvoja našich služieb vo všetkých segmentoch, či už je to poistenie firiem, podnikateľov alebo individuálne poistenie, finančné služby, zamestnanecké programy a tiež online poistenie.

Sme presvedčení, že tento krok je skvelý pre všetkých v celej RENOMIA GROUP. Toto nové partnerstvo posilní našu dlhodobú pozíciu aj stabilitu a všetkým prinesie nové možnosti a príležitosti.

Gallagher okrem rozvoja know-how a produktového portfólia vo svete súčasne podporí rozvoj RENOMIA formou navýšenia kapitálu do firmy. To dá spoločnosti väčšie možnosti na kvalitné akvizície vo všetkých krajinách regiónu strednej a východnej Európy. 

Chceli by sme zároveň využiť túto príležitosť a poďakovať Vám za Vašu spoluprácu, ktorú si nesmierne vážime. Získali sme unikátnu pozíciu pre ďalší rast, kvalitnejšie pripojenie do globálneho sveta, slobodu aj podporu sa ďalej rozvíjať podľa našich plánov a predstáv. RENOMIA je teraz ešte silnejšia a pripravená Vám ponúkať tie najkvalitnejšie služby kdekoľvek na svete. 

Zaujal Vás tento článok a chceli by ste vedieť viac?
Obráťte sa, prosím, na špecialistu RENOMIA.

Ing. Radim Kovács
riaditeľ marketingu
radim.kovacs@renomia.cz
+420 222 390 888