RENOMIA BENEFIT 

Komplexné služby v oblasti poistenia a finančných produktov na mieru pre Vás 

Sme tím profesionálov, ktorí sa vyznajú vo svete poistenia a finančných produktov. Pozícia najväčšieho makléra v strednej a vo východnej Európe nám dáva jedinečné možnosti, ako jednotlivcom, firmám a ich zamestnancom ponúknuť unikátne riešenia. Spoločne dokážeme nájsť produkt, ktorý zohľadňuje Vaše potreby a zároveň je pre Vás tým najvýhodnejším.

Vyberte si oblasť, v ktorej Vám môže RENOMIA BENEFIT pomôcť:

 počítanie hypotéky
rodina pri sťahovaní
dôchodcovia
zamestnanci v sklade

Prečo osloviť expertov z RENOMIA BENEFIT?

Naše znalosti zúročíme vo Váš prospech

Viete, že každá zmluva má svoje výročie? Ak ho nepremeškáte, môžete si vyrokovať lepšie podmienky. My to však urobíme za Vás. Výročie zmluvy ustrážime a Vy získate viac.

Nie je nám jedno, koľko zaplatíte na poistnom

Vďaka našej pozícii na trhu vieme ponúknuť špeciálne produkty za výhodné ceny. Optimalizáciou Vašich existujúcich zmlúv tak dokážeme upraviť výšku Vášho poistného. Stačí poslať sken Vašich zmlúv na benefity@renomiabenefit.sk

Pomôžeme vždy, keď to budete potrebovať

Ak v prípade riešenia poistnej udalosti nastane problém v komunikácii s poisťovňou, nájdeme východisko. Jednoducho všetko posuniete na našich likvidátorov. Tí budú vždy na Vašej strane.


S manželkou staviame rodinný dom. Keď sme začali, vedeli sme, že si budeme musieť časť peňazí požičať. Z množstva ponúk najvýhodnejších hypoték sme mali absolútny chaos. Až kým sme nenatrafili na RENOMIA BENEFIT. Na osobnom stretnutí si nás zamestnanec RENOMIA BENEFIT pozorne vypočul a zároveň nám položil niekoľko dôležitých otázok. Spoločne sme prehodnotili našu situáciu i možnosti, ktoré môžu nastať v budúcnosti. Teraz máme výhodnú hypotéku a komplexné poistenie za cenu, ktorá je pre nás výhodná. Nemusíme sa báť neočakávaných okamihov a môžeme sa sústrediť na to, čo je pre nás dôležité práve teraz.
Pavel N., Bratislava
Martin Loubr, ředitel RENOMIA BENEFIT

Potrebujete poradiť? Kontaktujte expertov RENOMIA BENEFIT.

Ing. Tomáš Tarčák
riaditeľ RENOMIA BENEFIT
tomas.tarcak@renomiabenefit.sk
+421 911 440 635

Zavoláme Vám späť

Naši špecialisti Vám radi pripravia konkrétnu cenovú ponuku poistenia, ktorá bude zodpovedať Vašim potrebám a požiadavkám.

Vaše osobné údaje budú spracovávané výhradne po dobu nevyhnutnú na vybavenie Vašej požiadavky. Viac na stránke ZOOU.