Najlepší ľudia v najlepšom tíme

Za našou skvelou službou pre klientov stoja zohrané tímy skúsených profesionálov. Aj Vám pomôžu stať sa uznávanými odborníkmi na trhu. Máme široké možnosti vzdelávania a osobného rozvoja v SR aj v zahraničí. Sme rodinná firma s priateľskou atmosférou.

Ponúkané pracovné príležitosti

Všetky aktuálne ponúkané pozície nájdete na našom kariérnom webe alebo, prosím, kontaktuje Helenu Horákovú na kariera@renomia.sk alebo +420 606 778 812.

Príbeh RENOMIA

Príbeh RENOMIA je príbehom o veľkom úspechu, za ktorým stojí pochopenie významu slova služba.

Profesionálny prístu, odbornosť a skutočný záujem o klienta je to, čo nám pomohlo dostať sa na pozíciu najväčšieho stredoeurópskeho poisťovacieho makléra, ktorý poskytuje služby na celom svete.

Vďaka nadšeniu, kreativite, poctivému prístupu a usilovnej práci tímu skvelých ľudí stále dynamicky rastieme a rozširujeme pole pôsobnosti v SR aj v zahraničí.

Súčasne – už od nášho vzniku v roku 1993 – trvalo udržujeme atmosféru rodinnej firmy založenej na pevných hodnotách.

Jiřina Nepalová, ředitelka RENOMIA

RENOMIA v číslach

30 %

kolegov je v RENOMIA
už vyše 10 rokov

2500

spolupracovníkov
v dvanástich krajinách

190

vzdelávacích akcií
za rok 

764 h

dobrovoľníctva kolegov za rok 

Hodnoty spoločnosti sme si zvolili sami

Dobré vzťahy, služba, rozvoj, nadšenie spoľahlivosť sú hodnoty, ktorými sa riadime pri každodenných pracovných aktivitách. Za vytvorením pätice kľúčových hodnôt spoločnosti stál celý tím RENOMIA GROUP. O našich hodnotách a víziách sa viac dočítate v sekcii Príbeh RENOMIA.

Hodnoty a vizia spoločnosti RENOMIA
Pobočka RENOMIA v Bratislave

U nás ste
na najlepšej adrese

Všetky naše pobočky sú výborne dostupné. Okrem atraktívnej adresy ponúkajú moderné pracovné prostredie a ideálne zázemie služieb, čo nám umožňuje poskytovať perfektný klientsky servis. Pre naše priestory využívame moderné administratívne budovy. 

Pobočku, ktorá je k Vám najbližšie, nájdete v sekcii kontakty.

Sme odborníci a inovátori

Odbornosť a profesijný rast našich zamestnancov je pre nás na prvom mieste. Sledujeme trendy a na vzdelávanie tímu získavame špičkových odborníkov a lektorov z celého sveta. Inšpiráciu hľadáme u najlepších svetových maklérov a získané skúsenosti si pravidelne vymieňame. Naši špecialisti usporadúvajú viac než 190 kvalitných prezentačných kurzov a webinárov ročne. 

Za základ úspešného rastu považujeme aj inovácie. Pomocou vlastnej platformy Innovation Hub ich pravidelne zavádzame do praxe.

Odborná akce RENOMIA, vlevo Ivo Matuška, ředitel pobočky PRAHA

Príležitosti na osobný rozvoj

Starostlivosť o klientov

Úloha makléra vychádza z detailného pochopenia potrieb klienta. Cieľom oddelenia starostlivosti o klientov je poskytovať tie najlepšie služby, prispôsobené individuálnym potrebám každého klienta. Cieľom je maximálna spokojnosť našich zákazníkov.

Obchod

RENOMIA už niekoľko rokov po sebe rastie dvojciferným tempom, a to predovšetkým vďaka obchodnému tímu, ktorý vie rozvíjať vzťahy s klientmi, pripravovať im tie najlepšie ponuky a nadchnúť ich svojou prezentáciou. Ak Vás baví networking, viete zaujať a máte obchodného ducha, môžete sa stať členom obchodného tímu, v ktorom budú Vaše úspechy veľmi dobre finančne ocenené.

Likvidácia

Oddelenie likvidácie každodenne rieši bežné škody aj komplikované prípady našich klientov. Ročne ich vybavíme vyše 65 000 a ich počet stále rastie. Aj Vy máte možnosť stať sa jedným z našich špecialistov v oblasti likvidácie a v tomto odbore dlhodobo odborne rásť. Ponúkneme Vám prepracovaný systém vzdelávania.

Risk management

Vďaka znalostiam a skúsenostiam špecialistov oddelenia risk managementu sa spoločnosti RENOMIA darí eliminovať riziká našich klientov a šetriť im tak milióny eur. Oddelenie risk managementu je pre našich klientov významnou pridanou hodnotou. Nájdu tu uplatnenie odborníci so vzdelaním z oblasti priemyselnej bezpečnosti a ochrany životného prostredia.

Back office

Základom úspechu spoločnosti RENOMIA je profesionalita a perfektný klientsky servis. Nevyhnutnú internú podporu na ich poskytovanie zabezpečujú maklérom členovia tímu Back office. Spoľahlivý, starostlivý a zodpovedný tímový hráč, ktorý rád komunikuje s ľuďmi, je pre náš Back office ten ideálny kandidát.

Medzinárodné oddelenie

RENOMIA od svojho vzniku intenzívne rozvíja medzinárodnú spoluprácu a dynamicky expanduje do zahraničia. V súčasnosti zaisťuje služby celosvetovo. V medzinárodnom oddelení máte šancu dosahovať zaujímavé profesijné a kariérne úspechy, ak ste profesionáli v odbore, radi sa učíte, úspešne nadväzujete globálne vzťahy a plynulo hovoríte po anglicky a ďalšími cudzími jazykmi.

Ľudia v RENOMIA

Našich kolegov si vážime

  • Dovolenka: Ak vyčerpáte riadnu 4-týždennú dovolenku – máme pre Vás ďalších 5 dní navyše.
  • Sick days: Ste chorý a necítite sa fit – využite až 3 sick days a vyležte to.
  • Home office: Pokiaľ máte prácu, ktorú z pohodlia domova zvládnete efektívnejšie, alebo skrátka potrebujete pracovať z domu – máte možnosť.
  • Vzdelávanie: Chcete sa vzdelávať a kariérne rásť – máme pre Vás širokú ponuku interných a externých školení v SR a zahraničí.
  • Príspevok na stravovanie: Príspevok na stravovanie/stravovacia karta je plne hradený/á zamestnávateľom.
  • Dobrovoľnícky deň: Pomáhame tam, kde je to naozaj potrebné.
  • Výlety a akcie: Máte radi aktívny odpočinok – potom si určite vyberiete z mnohých výletov a ďalších akcií, ktoré pre zamestnancov organizujeme.
  • A máme množstvo ďalších benefitov, radi Vám ich predstavíme :-).

Získali sme množstvo ocenení

RENOMIA je niekoľkonásobným víťazom prestížnej odbornej ankety Poisťovací maklér roka. Pani Jiřina Nepalová, riaditeľka spoločnosti RENOMIA, je držiteľkou čestného titulu „Osobnosť poistného trhu“ za vynikajúci a mimoriadny prínos v rozvoji českého poisťovníctva. Sme jediným poisťovacím maklérom v Českej republike, ktorý sa pravidelne umiestňuje v rebríčku Českých 100 Najlepších. Opakovane bodujeme aj v zamestnávateľských súťažiach.

Ako to u nás vyzerá?

RENOMIA a naši ľudia – pozrite sa, ako to vyzerá na našej pobočke v Bratislave. 

Helena Horáková, personálna manažérka

Pokiaľ Vás čokoľvek zaujalo a chceli by ste poznať podrobnosti o práci v RENOMIA, kontaktujte našu personálnu manažérku.

Mgr. Helena Horáková
personálna manažérka
helena.horakova@renomia.cz
+420 606 778 812