Výhodný operatívny leasing
na motorové vozidlá

Premýšľate o obstaraní nového automobilu? Chcete si užívať jazdu bez akýchkoľvek starostí? Operatívny leasing je moderný produkt financovania motorových vozidiel, ktorý čoraz častejšie využívajú nielen majitelia väčších firiem, ale v poslednom čase aj živnostníci a súkromné osoby.

Spoločnosť ALD Automotive, partner RENOMIA, pripravil pre klientov RENOMIA jedinečnú ponuku Full-Service leasingu. 

Podstata Full-Service Leasingu je veľmi jednoduchá. Ide o outsourcing služieb spojených s riadením Vášho vozového parku. Váš rozpočet na vozidlo je starostlivo riadený a optimalizovaný: vyberiete si vozidlo, ktoré potrebujete, rozhodnete sa o dĺžke trvania zmluvy a o požadovanom kilometrovom nájazde, vyberiete dodatočné služby a budete platiť fixnú mesačnú splátku, ktorá bude zahrňovať všetky požadované služby.

Služby ALD Automotive pre prevádzkované vozidlo:
 

Rozsiahla škála služieb ALD Automotive garantuje mobilitu Vašich vodičov. Spolupracujeme so sieťou partnerov, čo uľahčuje správu vozového parku.

  • ÚDRŽBA – Váš vozový park využíva služby údržby v rámci partnerskej siete ALD Automotive. Vaši vodiči používajú dobre udržiavané vozidlá.
  • ASISTENCIA – Vaše vozidlo bude v prípade poruchy alebo nehody odtiahnuté a bude Vám doručené náhradné vozidlo, čím si zachováte mobilitu.
  • PNEUMATIKY – Pri správe pneumatík bude Váš vozový park vždy používať tie najbezpečnejšie pneumatiky. Tým získate optimalizáciu rizík, spotreby PHM a bezpečnosti. Táto služba môže obsahovať sezónne prezutie pneumatík.
  • DOSTUPNOSŤ VOZIDLA – Zachovanie mobility Vášho vodiča je našou prioritou. Môžeme zabezpečiť náhradné vozidlo bez ohľadu na situáciu.
  • KARTA NA NÁKUP POHONNÝCH HMÔT – Karta na nákup pohonných hmôt Vám zabezpečí podporu pri sledovaní Vašej spotreby PHM. Je to nástroj na úpravu dvoch hlavných úrovní: výberu vozidiel a správania vodičov.    

Zaujal Vás tento článok a chceli by ste vedieť viac?
Obráťte sa, prosím, na kontaktnú osobu RENOMIA.

Marcela Burešová
riaditeľka pobočky Bratislava 
marcela.buresova@renomia.sk 
+421 907 781 620