RENOMIA HYPOHOUSE - špecialista na hypotéky, úvery a financovanie

RENOMIA, a. s., vedúca poisťovacia maklérska spoločnosť v strednej a vo východnej Európe, kúpila na Slovensku spoločnosť HYPOHOUSE. Vďaka akvizícii tejto dcérskej spoločnosti RENOMIA na slovenskom trhu rozšírila svoje služby aj o oblasť hypotekárnych a spotrebiteľských úverov.

RENOMIA tým potvrdzuje svoju dlhodobú rastovú stratégiu poskytovať komplexné služby v oblasti poistenia, risk managementu a financií firmám aj občanom.

Nové produkty využijú tak naši špecialisti na pobočkách RENOMIA či RENOMIA BENEFIT, ako aj členovia siete RENOMIA NETWORK na Slovensku. RENOMIA chce nimi osloviť svojich klientov, ako aj zamestnancov. 

„Hypotéka je bežná súčasť dnešného života, a preto je starostlivý výber optimálneho riešenia veľmi dôležitý. Vysnívaná vlastná strecha nad hlavou je pre väčšinu z nás najväčšia životná investícia, a preto treba jej financovanie dôkladne pripraviť. Aj vďaka spolupráci s pôvodným tímom HYPOHOUSE sme schopní nájsť tú najvhodnejšiu hypotéku pre Vás. Či už kupujete nový byt, chystáte sa na stavbu vlastného domu alebo na rozsiahlu rekonštrukciu staršieho objektu, dokážeme Vám kvalifikovane pomôcť. Pripravíme Vám najvýhodnejšiu ponuku, pomôžeme s podkladmi pre banky, naši špecialisti Vás prevedú celým procesom hypotekárneho úveru až k samotnému čerpaniu finančných prostriedkov. Starostlivosť, ako aj ďalší osobný servis počas splácania úveru sú pre nás samozrejmosť,“ hovorí Mária Mizeráková, konateľka RENOMIA HYPOHOUSE.

RENOMIA HYOHOUSE spolupracuje s najvýznamnejšími bankovými inštitúciami na slovenskom trhu, aby Vám priniesla tú najvýhodnejšiu ponuku v oblasti úverov a financovania. To všetko s profesionálnym zázemím a s nadštandardnou a odbornou starostlivosťou. 

Zaujal Vás tento článok a chceli by ste vedieť viac?
Obráťte sa, prosím, na kontaktnú osobu RENOMIA.

Lucia Holáseková 
lucia.holasekova@renomia.sk 
+421 902 555 522