Radi sa o Vás postaráme

Nadštandardný servis pre klientov je hlavný dôvod, prečo sme úspešní na trhu. Chcete poznať skutočnú starostlivosť o klienta? S radosťou zaistíme skvelé služby aj Vám.

Vždy vo Vašom záujme. 

Profesionálny risk management

RENOMIA RISK MANAGEMENT je služba, ktorá podporuje Vašu prosperitu. S nami sa venujete svojmu podnikaniu a my sa postaráme o všetko, čo súvisí s prevenciou, riadením a riešením rizík Vášho podnikania.

Risk manažér vo výrobe

Medzinárodné poistné služby na celom svete

Podnikáte aj mimo územia Slovenskej republiky alebo plánujete rozšíriť svoje podnikanie do zahraničia? So službami RENOMIA môžete počítať kdekoľvek na svete.

Dve ženy sa dívajú na rozsah služieb na mape sveta

Programy zamestnaneckých benefitov

Našim klientom a ich zamestnancom poskytujeme benefity v podobe zvýhodnených programov poistenia a finančných produktov. Vedeli ste, že spokojní zamestnanci s kvalitnými benefitmi sú voči firme, v ktorej pracujú, lojálnejší?

 zamestnanci v kancelárii

Likvidácia škôd s najlepšími výsledkami pre Vás

Služby spojené s riešením škôd sú dôležitou súčasťou klientského prístupu spoločnosti RENOMIA. V rámci RENOMIA pôsobí špecializované oddelenie likvidácie škôd.

Pracovníci RENOMIA sedia v kanceláriách vo Florentíne

Informačné technológie – digitalizácia klientskych služieb

Našou prioritou je maximálne pohodlný prístup klientov k našim službám. Prostredníctvom prehľadnej klientskej zóny majú klienti prístup k svojmu portfóliu služieb, detailný prehľad o poistných produktoch a možnosť bezpečnej administrácie on-line.

Programátor sleduje na viacerých monitoroch kód

Nadštandardný klientský prístup

Poistením sa naše služby nekončia. Priebežne sa staráme o to, aby poistenie pokrylo všetky možné riziká Vášho podnikania. Hĺbková analýza podnikania klienta je základ na návrh riešenia všetkých Vašich rizík pomocou najlepších možných poistných programov, aké sú dostupné u nás aj na zahraničných trhoch.

Poisťovací makléri na porade vo formálnom odeve

Najlepšie poistné riešenia na trhu

Náš záujem o klienta sa nekončí uzatvorením zmluvy o poistení. Priebežne sledujeme Vaše podnikanie a navrhujeme aktualizácie poistných produktov podľa možností meniaceho sa trhu.

Poisťovací makléri RENOMIA na pobočke v Ostrave

Vzdelávanie, trendy a poskytnutie know-how

Je pre nás dôležité, aby klienti boli kvalifikovaní partneri pri diskusii o výbere a nasledujúcom využití poistných produktov. Preto im poskytujeme naše know-how a pomáhame im so špecializovanými vzdelávacími programami pre management aj pre zamestnancov.

Odborný seminár s ľuďmi počúvajú prednášajúceho

Služby RENOMIA

Spoluprácou s profesionálmi z RENOMIA získate nielen kvalitné poistenie, ale aj perfektné služby. Uvedomujeme si Vaše potreby a vďaka dlhoročnému pôsobeniu na trhu a medzinárodnému zázemiu sme schopní poistiť Vás kdekoľvek na svete. Naši kolegovia Vám vytvoria riešenia presne na mieru Vášmu podnikaniu.

Kancelářská budova Brno Holándská s logem RENOMIA