Viera Tóthová je novou riaditeľkou RENOMIA AGRO

Ing. Viera Tóthová sa stala riaditeľkou RENOMIA AGRO pre Slovensko. V tejto pozícii bude zodpovedná najmä za riadenie a rozvoj poľnohospodárskeho poistenia, akvizíciu a komunikáciu s klientmi a partnermi.

Viera Tóthová pôsobí v oblasti poľnohospodárskeho poisťovníctva od roku 1985. Svoje skúsenosti z odboru teraz uplatní pri rozvoji RENOMIA AGRO a poskytovaní kvalitných služieb klientom, medzi ktoré patrí upisovanie kvalitných poistení poľnohospodárskych rizík a nastavenie systému správy poistenia a likvidácie škôd.

V. Tóthová vyštudovala Všeobecné poľnohospodárstvo na Slovenskej poľnohospodárskej univerzite v Nitre. Pred nástupom do spoločnosti RENOMIA pôsobila v poisťovni Generali poisťovňa, kde bola zodpovedná za upisovanie poistných rizík a tvorbu poistných produktov poľnohospodárskeho poistenia. Prax získavala taktiež v poisťovniach UNIQA poisťovňa a Slovenská štátna poisťovňa. Od roku 1999 je členkou Klubu poľnohospodárskych odborníkov pri Slovenskej poľnohospodárskej univerzite.

Viera Tóthová sa dohovorí rusky, rozumie anglicky a vo svojom voľnom čase sa venuje štúdiu odbornej literatúry a rekreačnému športu.