RENOMIA NETWORK rozšírila spoluprácu s významným maklérom LD GROUP, s.r.o.


17. jún 2021

Súčasťou nášho podnikania je aj budovanie siete maklérov, ktorí fungujú samostatne a zároveň sú členom siete RENOMIA NETWORK. Hlavnou prednosťou členstva je možnosť zdieľať skúsenosti a know – how tých najlepších maklérov, ktorí pôsobia na domácom i zahraničnom trhu.

O opodstatnenosti fungovania RENOMIA NETWORK svedčí fakt, že počet spolupracujúcich maklérov neustále rastie. V máji tohto roku sa do našej siete zaradila spoločnosť LD GROUP, s.r.o., ktorej konateľom je Ladislav Die, skúsený odborník na neživotné poistenie. Spoločnosť pôsobí na východnom Slovensku v meste Rožňava.

„Sprostredkovaniu poistenia sa venujem už viac ako 24 rokov. S činnosťou sprostredkovateľa poistenia som začal v roku 1997 v Českej poisťovni - Slovensko, a.s. na pozícii VOS. V roku 2009 som vstúpil do radov maklérov, ako samostatný finančný agent/právnická osoba LD GROUP, s.r.o.”, uvádza na margo svojich doterajších profesijných skúseností Ladislav Die.

Mária Mizeráková, riaditeľka RENOMIA NETWORK a pán Ladislav Die,
konateľ LD GROUP, s.r.o.

Spoločnosť LD GROUP, s.r.o. je známa nielen v regióne, kde pôsobí, ale skúsenosť s ňou máme aj v sieti RENOMIA. Doterajšiu spoluprácu hodnotí PaedDr. Mária Mizeráková, riaditeľka RENOMIA NETWORK:             “S pánom Diem komunikovali moji kolegovia o spolupráci už v roku 2014, až sa naše cesty opäť spojili v roku 2020 a obaja sme vyhodnotili vzájomnú výhodnosť a spoločný záujem o spoluprácu. Našli sme správny dôvod a vhodný čas rozhodnutia sa pre nás ako makléra, z čoho sa úprimne veľmi teším. S pánom Diem k nám do RENOMIA prichádza ďalší veľmi kvalitný odborník s profesionálnym a proklientskym prístupom. Verím, že naša spolupráca bude pre každú stranu maximálne prospešná.“

A čo rozhodlo o tom, že sa v LD GROUP, s.r.o. rozhodli pre spoluprácu s RENOMIA NETWORK? Vysvetľuje konateľ spoločnosti.

„K rozhodnutiu rozšíriť rady členov siete RENOMIA NETWORK ma viedli najmä dosiahnuté úspechy RENOMIA na Slovensku a v zahraničí, ktoré už niekoľko rokov sledujem. Filozofia, hodnoty spoločnosti a ľudia v nej sú mi tiež veľmi blízke. Oceňujem spôsob práce, kvalitu služieb, ktoré RENOMIA zabezpečuje svojim klientom a podporu, ktorú poskytuje členom siete/ PFA od legislatívneho zastrešenia až po zdieľanie znalostí a skúseností s tímom špecialistov, likvidátorov, risk manažérov až po samotnú kompletnú administratívnu podporu. Teším sa na vzájomnú spoluprácu.“    - Ladislav Die -

Ak vás téma o spolupráci maklérov v rámci siete RENOMIA NETWROK zaujala, viac informácií sa dozviete na www.renomianet.sk.