RENOMIA na workshope Rockefeller Habits

RENOMIA sa už druhý krát zúčastnila medzinárodného workshopu Rockefeller Habits (Rockefellerove zvyky).

Účastníci tejto veľmi žiadanej a úspešnej vzdelávacej akcie sú majitelia a manažéri spoločností, RENOMIA reprezentovali zástupcovia najvyššieho manažmentu. Akcia sa konala v hoteli Radisson Blue Alcron v Prahe.

Hlavným prezentujúcim dva a poldennej konferencie bol Verne Harnish, preslávený „growth guru“, autor bestselleru Mastering the Rockefeller Habits, bloger Fortune.com, zakladateľ a riaditeľ vzdelávacej spoločnosti Gazelles. Cieľom workshopu bolo inšpirovať sa zo skúseností nielen zahraničných špičkových odborníkov a získať nové pohľady na to, ako firmu ďalej rozvíjať, čo je možné vylepšiť a čo robiť pre ďalší rozvoj spoločnosti. Účastníci mali možnosť zoznámiť sa s konkrétnymi nástrojmi pre rast firmy a naučiť sa pripraviť stratégiu ďalšieho rozvoja.

Zástupcovia RENOMIA získali vďaka účasti na workshope okrem neoceniteľného zážitku aj možnosť vzájomne zdieľať skúsenosti s ďalšími účastníkmi ako z ČR, tak aj zo zahraničia, novú inšpiráciu a veľké množstvo podnetov a nápadov. Niektoré z nich RENOMIA uvedie do praxe pod heslom workshopu „ Growing Leaders´  - Growing Companies.