Novým country manažérom RENOMIA na Slovensku je od apríla Henrich Ihnát


09. máj 2023

Do rodiny RENOMIA patrí Heňo už od roku 2004, kedy sa podieľal na otvorení našej pobočky v Košiciach. Za takmer 20 rokov spolupráce sa mu podarilo vybudovať skvelý tím v Košiciach a získať mnoho zaujímavých klientov, ktorí pôsobia nielen na Slovensku, ale aj v zahraničí.

Svoju pozíciu rešpektovaného lídra a konzultanta si získal vďaka svojim odborným znalostiam v oblasti poistenia priemyselných a korporátnych rizík. Realizoval poistné programy pre popredné spoločnosti v zdravotníctve, stavebníctve, energetike, strojárskom a potravinárskom priemysle. Jeho kariéra je príkladom toho, aké príležitosti ponúka RENOMIA pre profesionálny rast.

Veľmi si Heňa ceníme nielen pre jeho profesionalitu a manažérske schopnosti, ale najmä pre jeho ľudskú kvalitu – nasadenie, ústretovosť, tímovosť a fair play prístup, ktoré sú plne v súlade s hodnotami a poslaním RENOMIA. Verím, že to všetko zúročí vo vedení RENOMIA na Slovensku a podarí sa mu naplniť našu víziu stať sa lídrom slovenského trhu v poskytovaní kvalitných a komplexných služieb firemným klientom z rôznych odborov aj občanom. Obdobnú víziu RENOMIA úspešne realizuje v ďalších 11 krajinách strednej a východnej Európy za aktívnej podpory nášho minoritného akcionára spoločnosti Gallagher, štvrtého najväčšieho makléra na svete.