Najväčší poisťovací maklér RENOMIA pokračuje v raste

RENOMIA GROUP, najväčšia skupina poisťovacích maklérov na trhu v ČR, uzavrela finančný rok 2013s rekordnou výškou sprostredkovaného poistného dosahujúce 5,3 miliardy korún a zaznamenala 10% nárast.

Potvrdzuje tak svoje vedúce postavenie na českom poisťovacom trhu. RENOMIA, a.s., dosiahla v roku 2013 konsolidovaný zisk pred zdanením vo výške 94 miliónov korún.

RENOMIA, a.s., potvrdila aj v roku 2013 vedúce postavenie na slovenskom poisťovacom trhu vo svojom odbore, kde pôsobí od roku 1993, a bola zvolená už po niekoľkýkrát v rade ako najlepší Poisťovací maklér roka na poisťovacom trhu. V minulom roku dosiahla na sprostredkovanom poistnom 5,3 miliardy korún a nárast oznámila aj v celkových tržbách a počtu aktívnych spolupracovníkov.

"Sme radi, že sme za posledný rok dosiahli tak dobré výsledky a pokračujeme v stálom raste," komentovala výsledky Jiřina Nepalová, riaditeľka RENOMIA, a.s., a dodala, "hlavným kritériom úspechu pre nás ale stále zostáva hlavne spokojnosť našich zákazníkov aj zamestnancov a skvalitňovanie služieb. Klientom poskytujeme nielen naše odborné know-​how, ale najmä individuálny ústretový prístup.“

V prvom polroku tohto roka pôsobilo pod značkou RENOMIA GROUP už viac ako 728 spolupracovníkov a ich počet sa kontinuálne navyšuje aj vďaka aktívne fungujúcej franchisingovej sieti RENOMIA NETWORK. Sprostredkované ročné poistné k 30. 6. 2014 činilo 5,7 miliardy korún. V súvislosti so stratégiou ďalšieho rozvoja a skvalitňovaním služieb pre svojich klientov a obchodných partnerov aj tento rok presídlila pobočka RENOMIA v Prahe do moderných priestorov v centre mesta, do budovy Florentinum.