Riešite bývanie? O financiách sa poraďte s odborníkmi


8. mája 2022

Naša ponuka služieb sa rozšírila o sektor poskytovania úverov na bývanie a spotrebiteľských úverov. Vďaka tomu Vám vieme pomôcť, ak plánujete kúpu nehnuteľnosti, výstavbu, resp. rekonštrukciu rodinného domu. Pomoc Vám poskytneme aj v prípade záujmu o bezúčelový úver, refinancovanie, či konsolidáciu existujúcej hypotéky.

Vďaka konsolidácii si viete znížiť úrokovú sadzbu a aj mesačné splátky. Ak máte viac úverov a potrebujete platiť menej, viete tieto úvery spojiť do jedného úveru s jednou splátkou, s možnosťou predĺžiť splatnosť a v prípade potreby úver aj navýšiť.

Bezúčelovým úverom viete získať prostriedky bez nutnosti dokladovania účelu a zároveň aj s rovnakou úrokovou sadzbou ako pri účelovom úvere.

Určite ste zachytili informácie, že nízke úrokové sadzby sú už minulosťou. Napriek tomu sú úvery ešte stále dostupné s výhodnými úrokovými sadzbami. Momentálne sú veľmi obľúbené a preferované dlhšie fixácie a je najvyšší čas to využiť.

Hypotéky sú zaujímavé hlavne tým, že každý úverový prípad je jedinečný, má iný scenár a iné možnosti riešenia. Taktiež aj každá finančná inštitúcia má iné pravidlá a podmienky.
Stačí, ak nás oslovíte a my Vám pripravíme porovnanie ponúk a zariadime všetko potrebné. Spolupracujeme s TOP 4 najväčšími bankovými inštitúciami, ale zároveň berieme do úvahy aj ponuky ostatných bánk, ktoré tiež môžu poskytnúť zaujímavé úvery. Ponúkame odbornosť, komfort a rýchlosť pri riešení úveru, nielen na bývanie.

Katarína Šafáriková

produktový manažér pre úvery

katarina.safarikova@renomiabenefit.sk

Vyberte si oblasť, v ktorej Vám môže RENOMIA BENEFIT pomôcť:

Automobily v továrni na výrobnej linke

HYPOTEKÁRNE ÚVERY

Energetickí pracovníci pod drôtmi vysokého napätia

POISTENIE OSÔB A MAJETKU

Muž pracujúci vo fotovoltaickej elektrárni

DOPLNKOVÉ DÔCHODKOVÉ SPORENIE

Hutník pri vysokej peci

ZAMESTANECKÉ BENEFITY