RENOMIA v Českej republike kupuje majoritný podiel v spoločnosti OPTIMUM - centrum poistenia

RENOMIA v Českej republike kupuje majoritný podiel v spoločnosti OPTIMUM – centrum poistenia. Jaromír Hurta, konateľ a zakladateľ tejto vsetínskej spoločnosti, sa rozhodol po úspešnom 20ročnom podnikaní prepojiť s RENOMIA.

Sme radi, že keď sa Jaromír dostal do fáze svojho podnikania, kedy uvažoval, s kým sa spojí a komu svoju vybudovanú firmu predá, boli sme jeho prvá voľba. Poznáme sa spoločne niekoľko rokov a vďaka jeho členstvu v maklérskej sieti RENOMIA NETWORK môžeme všetkých jeho klientov a tím skúsených kolegov ubezpečiť, že sa môžu spoľahnúť na ďalší rozvoj spoločnosti,“ uviedol Pavel Nepala, Managing Partner RENOMIA.

Jaromír Hurta zo spoločnosti OPTIMUM (vľavo) a Jiří Nepala (RENOMIA) pri podpise zmluvy v Brne.

Spoločnosť OPTIMUM a jej 9členný tím pôsobí na Vsetíne už od roku 1999 a dnes oslavuje 20 rokov pôsobenia na trhu. Za toto obdobie si získala vďaka svojim službám silnú regionálnu pozíciu a spravuje poistné pro svojich klientov vo výške skoro 2 300 000 eur. Vsetínská kancelária bude naďalej pôsobiť na rovnakej adrese a bude najnovšie spadať pod ostravskú pobočku RENOMIA.

Značka RENOMIA je zárukou kvality a excelentných služieb pre našich klientov. Som presvedčený, že o nich bude naďalej perfektne postarané, rovnako tak o mojich kolegov na Vsetíne. Na chode firmy sa chcem aj ďalej podieľať, ale samotné riadenie pobočky postupne predám a o túto krásnu, ale aj niekedy náročnú prácu sa tak podelím so spoľahlivým partnerom. Verím, že aj vďaka nášmu predchádzajúcemu členstvu v maklérskej sieti RENOMIA NETWORK, skvelým ľuďom a kolegom v RENOMIA prebehne všetko hladko a k spokojnosti všetkých,“ uviedol Jaromír Hurta, zakladateľ a konateľ spoločnosti OPTIMUM – centrum poistenia.