RENOMIA podporila 10. ročník Záhoráckeho pohára v parkúrovom skákaní

Spoločnosť RENOMIA Slovensko sa štvrtý rok po sebe zúčastnila spoločenskej udalosti Záhorácky pohár.

RENOMIA opätovne partnersky podporila tentoraz už jubilejný 10. ročník Záhoráckeho pohára v parkúrovom skákaní. Preteky sa uskutočnili dňa 25. augusta 2013 v malebnej karpatskej oblasti Plaveckého Podhradia na západnom Slovensku, v sídle spoločnosti AGROPARTNER. Za RENOMIA podporili preteky svojou účasťou Mária Hasičková a Martin Michal.

Garantom pretekov bol klient RENOMIA, spoločnosť AGROPARTNER, ktorý pôsobí v oblasti poľnohospodárstva. „V rámci podujatia prebehla súťaž o cenu spoločnosti RENOMIA, s.r.o. pod názvom „ZL“, so stupňovanou náročnosťou prekážok do 110cm. Táto súťaž sa jazdí s voliteľným „žolíkom“ – poslednou prekážkou s dvojnásobným počtom bodov pre jazdca,“ okomentoval priebeh pretekov Martin Michal, riaditeľ spoločnosti RENOMIA, s.r.o., ktorý zároveň odovzdal víťazovi cenu RENOMIA.

Nezabudlo sa aj na tých najmenších, pre ktorých boli pripravené dva koníky na povozenie sa a aj koč ťahaný párom koní pre VIP hostí. Po pretekoch nasledoval sólo recitál Paľa Drapáka, člena skupiny METALINDA.